تاریخ انتشار : پنجشنبه 2 فروردین 1403 - 13:00

خبرنگار:علیرضا مهران پور/ سردبیر:علیرضا مهران پور

لزوم انتقال و جابجایی فضای فیزیکی پردیس فاطمه الزهرا(س) دانشگاه فرهنگیان یزد در سال ۱۴۰۳

لزوم انتقال و جابجایی فضای فیزیکی پردیس فاطمه الزهرا(س) دانشگاه فرهنگیان یزد در سال ۱۴۰۳
انتقال و جابجایی فضای فیزیکی پردیس فاطمه الزهرا(س) دانشگاه فرهنگیان یزد در سال1403 الزامی است.

به گزارش رویداد ایساتیس؛«علی اکبر کریمی زارچی» سرپرست مدیریت امور پردیس های استان در بیست و دومین جلسه شورای مدیریت، نظارت، ارزیابی و توسعه منابع انسانی دانشگاه فرهنگیان یزد، ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی اساتید، مدیران و کارمندان پردیس های استان درسال ۱۴۰۲، و آرزوی موفقیت در سال جدید، لازمه رشد و تحول را انجام ارزیابی های مستمر از عملکرد مجموعه های مختلف درسطوح اساتید، کارکنان و دانشجویان مطرح کرد.

وی از آغاز فرآیند ارزیابی کیفی اساتید و صدور مرحله دوم کارنامه کارمندان در حوزه اداری و کیفی سازی فعالیت ها خبر داد.

دکتر کریمی در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به موقعیت جغرافیایی خاص پردیس حضرت فاطمه الزهرا (س) و تبیین چالش ها، مشکلات و معضلات موجود، از لزوم جابجایی فضای فیزیکی پردیس خواهران به موقعیتی بهتر در راستای ارتقاء سطح فعالیت ها و حمایت از شأن و جایگاه دانشگاه فرهنگیان در حوزه خواهران اشاره کرد و از پیگیری های صورت گرفته در این رابطه در سطوح استانی و ملی خبر داد.

وی ابراز امیدواری کرد که در سال ۱۴۰۳ شاهد اتفاقات بسیار خوبی در خصوص این موضوع خواهیم بود.

کریمی زارچی همچنین یکی از عوامل اثرگذاری ارزیابی و کارنامه ها را راه اندازی نظام تشویق و تقدیر عنوان و بر لزوم تقدیر از نفرات برتر کارکنان و اساتید تأکید کرد.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان یزد همچنین رسالت و مأموریت اصلی دانشگاه فرهنگیان استان یزد را تربیت دانشجو معلمان دانا و توانمند عنوان کرد و در این راستا لزوم طراحی گفتمان تربیتی و رویکرد واحد در تمامی حوزه ها اعم از آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، تربیتی، دانشجویی در مسیر تربیت منطبق بر ساحت های شش گانه سند تحول و اسناد بالا دستی و منظومه فکری رهبر معظم انقلاب اشاره کرد.

دکتر کریمی ابراز امیدواری کرد که استان یزد به عنوان اولین استان در آینده ای نزدیک طرح گفتمان تربیتی را تدوین و تنظیم کرده و در این راستا شورای سیاست گذاری و تدوین نظام برنامه های راهبردی دانشگاه فرهنگیان استان یزد با حضور اساتید و صاحبنظران و نخبگان حوزه تعلیم و تربیت تشکیل خواهد شد.

شایان ذکر است که تصمیم گیری در خصوص نفرات برتر ارزیابی کیفی کارکنان در سال ۱۴۰۲، برنامه ریزی جهت ارزیابی ۳۶۰ درجه اساتید، تنظیم کارنامه ارزیابی کیفی سه ماهه کارکنان مربوط به ماه های دی، بهمن و اسفند ۱۴۰۲، جمع آوری مستندات مربوط به شش ماهه اول بندهای مندرج دررهنامه، ارائه پیشنهاد اختصاص معاون گروه به پردیس ها از اهم موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.