تاریخ انتشار : پنجشنبه 24 اسفند 1402 - 12:47

خبرنگار:علیرضا مهران پور/ سردبیر:علیرضا مهران پور

ارزیابان، سفیران ارتقای کیفیت و بهره‌وری برای خدمت‌رسانی بهتر به مردم شریف استان باشند

ارزیابان، سفیران ارتقای کیفیت و بهره‌وری برای خدمت‌رسانی بهتر به مردم شریف استان باشند
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گفت: ارزیابان، سفیران ارتقای کیفیت و بهره‌وری برای خدمت رسانی بهتر دستگاه‌های اجرایی به مردم استان باشند.

به گزارش رویداد ایساتیس؛ مجید دهقانی‌زاده رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با تاکید بر اینکه چیزی که برای ما مهم است خدمت صادقانه، مفید و موثر و بهره‌ور دستگاه‌های اجرایی به جامعه است، گفت: باید شاهد رضایتمندی حداکثری مردم علی رغم وجود همه مسائل و مشکلاتی که کم و بیش دامن گیر جامعه شده است باشیم که این جزء با تلاش و اقدام دستگاه‌های اجرایی میسر نیست.

دهقانی‌زاده با بیان اینکه آنچه جامعه تحت عنوان کالا، محصول و خدمت دریافت می‌کند نتیجه برنامه‌ریزی، نظارت، اجرا و اقدام مجموعه دستگاه‌های اجرایی و حاکمیتی است، افزود: باید در نظر داشت کوتاهی‌های ما قطعا اثرات سوء مضاعفی خواهد داشت و اتفاقات مثبتی که رقم می‌خورد نیز جای تقویت دارد. بنابراین باید قدر این جایگاه را پاس بداریم.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد، با اشاره به اینکه نماد نحوه ارایه خدمت و اقدامات دستگاه‌های اجرایی در فرآیند ارزیابی عملکرد مشخص می‌شود، اظهار داشت: با توجه به تاکید و نظر استاندار باید تمامی دستگاه‌های اجرایی مشمول این ارزیابی‌ها قرار بگیرند.

دهقانی‌زاده یکی از ملاک‌های اصلی تغییرات مدیریتی در استان را نتایج جشنواره شهید رجایی و خروجی ارزیابی عملکرد آنها عنوان کرد و اذعان داشت: مردم باید از مجموعه خدمتی که دولت انجام می‌دهد راضی باشند که اینگونه نیست و با وضع مطلوب فاصله داریم.

وی در پایان سخنان خود خطاب به ارزیابان جشنواره شهید رجایی استان یزد گفت: با همکاری و همراهی شما ارزیابان باید خروجی اصلی جشنواره، کمک به بهبود شرایط خدمات‌رسانی دستگاه‌های اجرایی در استان باشد.

دبیر جشنواره شهید رجایی استان یزد تصریح کرد: باید همه ما سفیران ارتقای کیفیت و بهره‌وری برای خدمت رسانی بهتر به مردم شریف استان باشیم.

در ادامه محمد حسین پارسائیان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد با بیان اینکه دقیق‌ترین ارزیابی‌ها در جشنواره شهید رجایی شکل می‌گیرد بر کیفی سازی امتیازات ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها در جشنواره شهید رجایی استان تاکید کرد و گفت: ناچاریم به سمت کیفی‌سازی برویم و کیفیت را در کنار کمیت ارزشیابی کنیم.

محمد حسین پارسیان با اشاره به اینکه جشنواره شهید رجایی جایگاه و ارزش خاصی در میان دستگاه‌های اجرایی دارد، گفت: مهمترین کارکرد این جشنواره ثبت و ضبط آمار و اطلاعات عملکردی دستگاه‌های اجرایی استان به عنوان سند تاریخی است که به جای خواهد ماند.

به گفته معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد، جشنواره شهید رجایی به عنوان رکن نظارتی درون دستگاهی می‌تواند عامل بسیار ارزشمندی باشد در راستای هم‌افزایی دستگاه‌ها که وظیفه اصلی‌شان خدمت به مردم است.

جلال عرب خردمند معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه روند ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در جشنواره شهید رجایی استان از اوایل اسفندماه آغاز و تا پایان شهریور سال آینده ادامه دارد، گفت: حاصل این ارزیابی، کارنامه عملکردی دستگاه‌هاست.

در این نشست جمعی از ارزیابان حاضر به بیان دیدگاه‌ها، نظرات و پیشنهادهای خود در راستای هرچه بهتر شدن فرآیند ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در جشنواره شهید رجایی سال ۱۴۰۲ پرداختند.

در پایان نیز با اهداء لوح سپاسی از کارشناسان ارزیاب فرایند ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۱ دستگاه‌های اجرایی تقدیر و تشکر شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.