تاریخ انتشار : چهارشنبه 9 اسفند 1402 - 22:29

خبرنگار:علیرضا مهران پور/ سردبیر:علیرضا مهران پور

امحاء مخازن CNG غیراستاندارد خودرویی

امحاء مخازن CNG غیراستاندارد خودرویی
مخازن CNG غیراستاندارد معیوب ومنقضی شده خودرویی امحاء شد.

یزد _ پایگاه خبری رویداد ایساتیس؛

این مخازن توسط آزمایشگاه های تست هیدرو استاتیک مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران و نظارت کامل کارشناسان بخش CNG اداره کل استاندارد استان یزد از مدارکار خارج شد.

مدیرکل استاندارد استان یزد در بازدید از محل امحاء مخازن دارای مشکل فنی در یکی از آزمایشگاه های همکار اداره کل استاندارد، درخصوص روند کارگفت:خودرو سواری پس از مراجعه به مراکز معاینه فنی تایید صلاحیت شده استان و شناسایی نوع خودرو اعم از گازسوز و یا بنزین سوز، چنانچه تاریخ مخازن CNG منقضی و یا مخزن خودرو در تست های چشمی و هیدرو استاتیک مردود گردد مطابق استانداردهای ملی موجود باید امحاء شوند.

حمیدمطهری افزود: این امر با نظارت کامل کارشناسان بخش CNG اداره کل استاندارد استان یزدو شرکت بازرسی مقیم مورد تایید مرکز ملی تایید صلاحیت ایران(NACI) مستقر در هر آزمایشگاه انجام و به صورت مستمر و پیگیری قاطع ادامه دارد و این اداره کل در برخورد با کالاهای غیراستاندارد که با جان مردم در ارتباط می باشدهیچگونه قصوری را پذیرا نیست.

وی تاکید کرد: مالکان عزیزتوجه داشته باشند که عدم مراجعه خودروهای گاز سوز به مراکز معاینه فنی و بی توجهی به تاریخ انقضاء و نیز عدم قبولی در تست های هیدرو استاتیک، بارمالی وجانی جبران ناپذیری را برجامعه تحمیل می کند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.