تاریخ انتشار : جمعه 18 فروردین 1402 - 15:55

فرماندار یزدگفت؛

خبرنگار: بهناز عسکری /سردبیر: علیرضامهران پور

ضرورت پایدارسازی و اتصال کسب‌وکارهای جدید به بازار

ضرورت پایدارسازی و اتصال کسب‌وکارهای جدید به بازار
برنامه‌ریزی مناسبی در زمینه پایدارسازی، اتصال به بازار و حمایت‌های مالی از کسب‌وکارهای جدید صورت گیرد.

 

فرماندار یزد با تأکید بر اهمیت کسب‌وکارهای جدید گفت: با توجه به ظرفیت‌ها موجود ضروری است برنامه‌ریزی مناسبی در زمینه پایدارسازی، اتصال به بازار و حمایت‌های مالی از کسب‌وکارهای جدید صورت گیرد.
سید محمدرضا مدرسی در اولین جلسه کارگروه کسب‌وکارهای جدید بر ارائه چارچوب‌ها به صورت رسمی و قابلیت اجرایی شدن طرح‌های پیشنهادی تأکید کرد و گفت: موضوع مهم اشتغال‌زایی یکی از اولویت‌های ویژه دولت مردمی است که فرمانداری یزد نیز به عنوان نماینده عالی این دولت در استان همواره بر این مهم تأکید دارد.
فرماندار یزد با بیان اینکه آنچه در توان داریم برای رونق کسب‌وکار در این شهرستان بکار خواهیم بست، افزود: با توجه به ظرفیت‌ها موجود ضروری است برنامه‌ریزی مناسبی در زمینه پایدارسازی، اتصال به بازار و حمایت‌های مالی از کسب‌وکارهای جدید صورت گیرد.
در ادامه مدیرعامل دفتر کسب‌وکارهای جدید گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط کلینیک کسب‌وکار در نقاط مختلف استان و کشور ارائه و تصریح کرد: طرح‌ها و برنامه‌های دفتر کسب‌وکارهای جدید با راهبری فرمانداران در شهرستان‌ها و همکاری ارگان های مربوطه قابلیت اجرایی شدن دارد.
پورشمس ابراز امیداوری کرد تا با حمایت‌های لازم از کسب‌وکارهای جدید همگرایی و تعامل سایر نهادهای خدمت رسان، شاهد رونق کسب‌وکارهای جدید و مشاغل کم سرمایه در استان باشیم

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.