تاریخ انتشار : شنبه 12 فروردین 1402 - 17:42

خبرنگار: بهناز عسکری /سردبیر: علیرضامهران پور

جشنواره عیدانه رسانه مورد استقبال رسانه های استان قرار گرفت

جشنواره عیدانه رسانه مورد استقبال رسانه های استان قرار گرفت
استقبال خوب رسانه های استان یزد از جشنواره عیدانه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد

به گزارش رویداد ایساتیس؛ مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از استقبال خوب رسانه های استان یزد از جشنواره عیدانه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد خبر داد.
محمد حسین ترکی مدیر با اشاره به برگزاری جشنواره عیدانه رسانه گفت: همزمان با ایام نوروز ۱۴۰۲ و اجرای فعالیت های فرهنگی ، هنری و ورزشی توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، جشنواره عیدانه رسانه نیز برگزار شده است.
ترکی افزود: این جشنواره با محورهای گفت و گو، خبر، مصاحبه، گزارش و گزارش تصویری برنامه ریزی شده است که رسانه ها می توانند با پوشش برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان در این جشنواره شرکت کنند.
مدیرروابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ادامه داد: هدف از اجرای این جشنواره پوشش هرچه بهتر و با کیفیت برنامه های سازمان و همچنین اطلاع رسانی صحیح و به موقع جهت حضور مردم در برنامه های نوروزی در سطح شهر است.
ترکی بیان کرد: ثبت و ماندگاری این اقدامات در رسانه های استانی و کشوری از جمله اهداف دیگر ما است که با حضور و شرکت رسانه ها در این جشنواره به خوبی می توانیم در امر ماندگاری این فعالیت ها گام برداریم.
وی گفت: خوشبختانه شاهد حضور و مشارکت بالای رسانه های استانی و کشوری در این جشنواره بوده ایم و شاهد تهیه گزارش های کیفی و همچنین تهیه اخبار و گزارش های تصویری از برنامه ها در سطح شهر یزد بوده ایم.
مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد بیان کرد: با توجه به قرار گرفتن ایام ماه مبارک رمضان، این جشنواره تا پایان ماه مبارک رمضان نیز ادامه دارد که رسانه ها می توانند با تولید آثار خود و ارسال لینک اخبار به روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در این جشنواره شرکت کنند.
وی ادامه داد: تهیه گزارش از برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در سطح شهر، معرفی بافت تاریخی و اماکن مذهبی و گردشگری شهر یزد، معرفی آداب و رسوم مردم یزد و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان از جمله موضوعاتی است که رسانه ها می توانند با تهیه اخبار و گزارش های تولیدی در این جشنواره شرکت کنند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.