به گزارش رویداد ایساتیس، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: همزمان با اعیاد شعبانیه مسابقات دو صحرا نوردی کارگران کشور در روزهای ۱۶ و ۱۷ اسفند ماه برگزار و تیم ها و نفرات برتر معرفی شدند.

محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در مراسم اختتامیه این مسابقات گفت: ظرفیت استان یزد در حوزه کارگری، کارفرمایی و کارآفرینی بسیار غنی و وسیع است.

وی ادامه داد: رویکرد مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیأت اجرایی مجموعه های ورزش کارگری استان در توسعه و تقویت ورزش به جهت سلامت کارگران و نشاط جسمی و روانی آنهاست.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته هیأت اجرایی ورزش کارگری کشور هرچه بیشتر و بهتر در جهت توسعه و تقویت استان یزد یاری گر ما باشد. چندین پروژه ورزشی در سال آینده در شهرستان های استان به زیرساخت های ورزش کارگری استان اضافه می شود.

مسابقات دوصحرانوردی ویژه کارگران کشور در دو گروه بانوان و آقایان با معرفی نفرات و تیم های اول تا سوم به کار خود پایان داد.

گفتنی است این رقابتها به مدت دو روز به میزبانی استان یزد و با حمایت شرکت فولاد آلیاژی ایران و نظارت و همراهی فدراسیون ورزش کارگری و انجمن دو و میدانی کارگران کشور در دهکده مقاومت یزد برگزار شد