کد خبر : 103585
تاریخ انتشار : دوشنبه 8 آذر 1400 - 19:35

دولت به شدت از ورود به مسائل حاشیه‌ای پرهیز می‌کند

دولت به شدت از ورود به مسائل حاشیه‌ای پرهیز می‌کند

وزیر کشور با تاکید بر اینکه نباید وقت انقلاب، مردم و دولت را با حرف های حاشیه ای تلف کرد؛ گفت: دولت بشدت از ورود به مسایل حاشیه ای پرهیز می کند. به گزارش رویداد ایساتیس؛ احمد وحیدی در مراسم معارفه استاندار جدید استان ایلام خاطرنشان کرد که دولت آیت الله رئیسی مختص به یک

وزیر کشور با تاکید بر اینکه نباید وقت انقلاب، مردم و دولت را با حرف های حاشیه ای تلف کرد؛ گفت: دولت بشدت از ورود به مسایل حاشیه ای پرهیز می کند.

به گزارش رویداد ایساتیس؛ احمد وحیدی در مراسم معارفه استاندار جدید استان ایلام خاطرنشان کرد که دولت آیت الله رئیسی مختص به یک جناح سیاسی نیست و به همه گروه‌های سیاسی که دل در گرو انقلاب و نظام دارند؛ تعلق دارد.

وحیدی درباره شیوه انتخاب استانداران گفت: تلاش کردیم که استانداران در نهایت تعامل با نخبگان استانی و نمایندگان محترم مجلس انتخاب شوند. البته ملاک ما برای تصدی این جایگاه خطیر انقلابی گری، تعهد، دانش و تجربه است.

وی همچنین به سیاست های خارجی و داخلی دولت سیزدهم اشاره کرد و گفت: در سیاست خارجی، دولت سیاست فعال ارتباط با همسایگان و کشورهای دوست را در دستور کار قرار داده است.

وزیر کشور تصریح کرد: در سیاست داخلی هم دولت به تعهدات خود عمل کرد و در انتخاب استانداران و مدیران  بر اساس شاخص و معیارهای مطرح شده عمل می کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به رشادت های مردم استان ایلام در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: مردم غیور و انقلابی این سرزمین در سخت ترین دوران هم در مقابل  ارتش رژیم بعثی عراق مقاومت می کرد و هم با گروهک تروریستی منافقین می جنگید.

دکتر وحیدی خطاب به استاندار جدید ایلام گفت: فصل جدیدی  برای خدمت فراهم شده و با کمک مردم و همراهی و همدلی همه مسوولان باید مشکلات این استان برطرف شود.

وزیر کشور به نقش محوری و کلیدی مردم در عرصه های مختلف اشاره کرد و گفت : وظیفه مسوولان استانی است که الگوها و راهبردهایی را طراحی کنند که زمینه مشارکت مردم فراهم شود.