کد خبر : 103564
تاریخ انتشار : دوشنبه 8 آذر 1400 - 4:29

بوستان مهر؛ مرکز فرهنگی و اجتماعی ویژه خانواده و کودک می شود

بوستان مهر؛ مرکز فرهنگی و اجتماعی ویژه خانواده و کودک می شود

سرپرست #منطقه_بافت_تاریخی شهرداری با اشاره به مشکلات پیش روی ساخت و تکمیل این بوستان مطرح کرد: با تخصیص ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی شهرداری منطقه بافت تاریخی تا پایان سال جاری این مجموعه به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش رویداد ایساتیس؛ به‌ دنبال بازدید چند روز گذشته «#ابوالقاسم_محی‌الدینی» شهردار و «#مرتضی_شایق» رئیس کمیسیون عمران

سرپرست #منطقه_بافت_تاریخی شهرداری با اشاره به مشکلات پیش روی ساخت و تکمیل این بوستان مطرح کرد: با تخصیص ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی شهرداری منطقه بافت تاریخی تا پایان سال جاری این مجموعه به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش رویداد ایساتیس؛ به‌ دنبال بازدید چند روز گذشته «#ابوالقاسم_محی‌الدینی» شهردار و «#مرتضی_شایق» رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر یزد از پروژه بوستان مهر، سرپرست #منطقه_بافت_تاریخی شهرداری با اشاره به مشکلات پیش روی ساخت و تکمیل این بوستان مطرح کرد: با تخصیص ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی شهرداری منطقه بافت تاریخی تا پایان سال جاری این مجموعه به بهره‌برداری می‌رسد.

علیرضا_نقوی با اشاره به اینکه کاربری پروژه بوستان مهر به مرکز فرهنگی و اجتماعی ویژه خانواده و کودک تغییر می‌کند؛ بیان داشت: همواره تأکید #مقام_معظم_رهبری به پیوست نگاری فرهنگی و اجتماعی در تمام پروژه‌ها است و این مهم قطعاً در شهرداری منطقه بافت تاریخی از اولویت ویژه‌ای برخوردار است.

وی همچنین بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام زیربنایی و زیرساختی تأکید کرد و گفت: ارتقای بخش مهمی از فعالیت‌های فرهنگی و هنری در سایه‌ی ایجاد زیرساخت‌های مناسب محقق می‌شود.

سرپرست منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد توجه به مسائل فرهنگی را از عوامل مهم توسعه شهری دانست و خاطرنشان کرد: عوامل مهمی در این توسعه نقش دارند، اما قطعاً فرهنگ بیش از هر چیز دیگر می‌تواند مسیر توسعه پایدار را هموار کند.