کد خبر : 103495
تاریخ انتشار : پنجشنبه 4 آذر 1400 - 15:01

دستگاه‌های اجرایی باید سرعت، دقت و کرامت در پاسخگویی نسبت به مراجعین را رعایت کنند

دستگاه‌های اجرایی باید سرعت، دقت و کرامت در پاسخگویی نسبت به مراجعین را رعایت کنند

نشست شورای اداری استان به ریاست استاندار خراسان رضوی و با حضور وزیر اطلاعات دولت سیزدهم برگزار شد. به گزارش رویداد ایساتیس؛ یعقوبعلی نظری در نشست شورای اداری استان خراسان رضوی که با حضور سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در محل این استانداری برگزار شد؛ اظهار کرد: به فضل الهی ما باید فضای استان را

نشست شورای اداری استان به ریاست استاندار خراسان رضوی و با حضور وزیر اطلاعات دولت سیزدهم برگزار شد.

به گزارش رویداد ایساتیس؛ یعقوبعلی نظری در نشست شورای اداری استان خراسان رضوی که با حضور سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در محل این استانداری برگزار شد؛ اظهار کرد: به فضل الهی ما باید فضای استان را تبدیل به یک فضای کاری، مثبت و همگرایی کنیم.

نظری در همین رابطه افزود: خیلی مهم است که یک اندیشه فعال و پویایی داشته باشیم. حتما باید اندیشه و نگاه را متمرکز کنیم و با واقعیات در صحنه این اندیشه را روان سازی کنیم.

وی خطاب به مسوولین تاکید کرد: باید از همدیگر حمایت کنیم. کسی نباید از کسی نگرانی داشته باشد و همه باید نسبت به دیگری حس همکاری، همراهی و پشتیبانی داشته باشند. لذا باید گفت این فضا در استان خراسان رضوی وجود دارد.

نظری با اشاره به رویکردهای مدیریت استان خاطرنشان کرد:  اولین محوری که برای ما بسیار حائز اهمیت است، روان سازی و تسهیل امور بوده که نیازمند برنامه برای تحقق آن هستیم.

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی باید سرعت، دقت و کرامت در پاسخگویی نسبت به مراجعین را رعایت کنند، ادامه داد: ارتقاء بهره‌وری از ظرفیت‌های موجود دومین رویکرد بوده که فوق العاده حائز اهمیت است.

وی تصریح کرد: محور سوم رویکردهای ما، فعال سازی فعالیت‌های راکد در همه بخش‌ها است که در دستور کار دستگاه‌های مختلف قرار دارد و تبدیل به برنامه خواهد شد.

نظری چهارمین محور از رویکردهای مدیریت استان را ایجاد ظرفیت‌های جدید بیان کرد و ادامه داد: باید رو به جلو حرکت کنیم و فعالیت‌های جدید را در بخش‌های گوناگون ایجاد کنیم. در این راستا طبق برنامه سال ۱۴۰۱ حتما باید همه دستگاه‌های اجرایی استان با توجه به رویکرد تحولی به این موضوع ورود پیدا کنند.

استاندار خراسان رضوی عنوان کرد: محور پنجم و نهایی از رویکردهای ما، برنامه جبران عقب ماندگی‌های استان در بخش‌های مختلف است. به طور مثال در سرانه‌ تخت بیمارستان استان دارای عقب ماندگی و در حوزه سرانه آموزشی هم پایین تر از میانگین کشوری هستیم.