کد خبر : 103478
تاریخ انتشار : چهارشنبه 3 آذر 1400 - 23:55

در جبهه نبرد اقتصادی امروز قفل موانع با کلید بسیج باز می شود – صبح ساباط

در جبهه نبرد اقتصادی امروز قفل موانع با کلید بسیج باز می شود – صبح ساباط

مدیرکل اداره استاندارداستان یزدگفت: در این دوران و در میدان نبرد اقتصادی امروز قفل موانع با کلید بسیج باز می شود و فرهنگ و منش بسیجی بسیار کارساز است. به گزارش رویداد ایساتیس؛ محمد رضا زارع بنادکوکی که به اتفاق معاون اداره کل و در پنجمین روز از هفته بسیج به سپاه الغدیر یزد رفته

مدیرکل اداره استاندارداستان یزدگفت: در این دوران و در میدان نبرد اقتصادی امروز قفل موانع با کلید بسیج باز می شود و فرهنگ و منش بسیجی بسیار کارساز است.

به گزارش رویداد ایساتیس؛ محمد رضا زارع بنادکوکی که به اتفاق معاون اداره کل و در پنجمین روز از هفته بسیج به سپاه الغدیر یزد رفته بود؛در جمع فرمانده و معاونین این نهاد انقلابی گفت: امام (ره) در چند دهه قبل فرموده اند؛ اگر سپاه نبود کشور هم نبود؛ که در راستای سخن گرانبهای معمار کبیر انقلاب اسلامی همگی ملت ایران طی سال های گذشته به وضوح دیده اند که بسیاری ازموانع بزرگ توسط نیروی عظیم بسیج از سر راه توسعه و پیشرفت کشور برداشته شده است.

وی ضمن برشمردن شرح وظایف و عملکرد اداره کل گفت:جدید ترین قانون استاندارد با عنوان “قانون تقویت و توسعه ی نظام استاندارد” در مهرماه ۱۳۹۶ توسط ریاست محترم مجلس شورای اسلامی ابلاغ گردید، که در این قانون طبق ماده ۶برای مجموعه ی استاندارد کشور ۴ وظیفه اصلی ۱- استانداردسازی ۲- اندازه شناسی ۳- ارزیابی انطباق و ۴- تایید صلاحیت درنظر گرفته شده است.

این مسئول همچنین ادامه داد: میزان منابع مالی و انسانی در اختیار این اداره کل، محدود بوده و در برابر حجم وظایف، کارها و مشکلات موجود در استان یزد جوابگو نمی باشد؛ از این رو از فرماندهی ارشد سپاه الغدیر یزد تقاضا داریم با ظرفیت نیروی مقاومت بسیجی که در اختیار دارند؛ استاندارد یزد که در واقع تنها متولی کیفیت در استان دارالعلم و دارالعباده یزد می باشد را یار و یاور باشند.

فرمانده ارشد سپاه الغدیر یزد نیز در این دیدار گفت: استاندارد دارای جایگاه والا و حساسی در جهان وکشور می باشد، به گونه ایی که استاندارد و با کیفیت بودن کالاها و تجهیزات مختلف در استان، در پیشگیری ازبحران ها و آسیب های اجتماعی بسیار موثر است، ضمن این که خوب است تاچشم اندازورویه ایجادی توسط سازمان ملی استاندارد ایران درخصوص استانداردسازی، انسان محور هم باشد.

سردار رضا پورشمسی در پایان سخنان خود گفت: تمام ظرفیت بسیج برای هرگونه همکاری با اداره کل استاندارد استان یزد در برداشتن موانع از سر راه تولید، صنعت و خدمات حاضر و آماده هست و موقعیت بسیار خوب و مناسب است تا گفتمان های بسیج و استاندارد از کانال اقشار مختلف بسیج در جهت سازندگی و در قالب انعقاد تفاهم نامه های فی ما بین تشکیل و دنبال شود.