کد خبر : 103415
تاریخ انتشار : دوشنبه 1 آذر 1400 - 20:27

حساسیت داوری جشنواره ابوذر بالا است

حساسیت داوری جشنواره ابوذر بالا است

رئیس سازمان بسیج رسانه استان یزد از مشارکت بسیار خوب اهالی رسانه این استان در اولین جشنواره استانی ابوذر خبر داد و گفت: به فضل الهی امسال علی رغم اینکه جشنواره رسانه ای ابوذر اولین سال برگزاری خود را رقم زد با استقبال خوب اصحاب رسانه استان مواجه شد و بیش از ۹۵ درصد رسانه‌های

رئیس سازمان بسیج رسانه استان یزد از مشارکت بسیار خوب اهالی رسانه این استان در اولین جشنواره استانی ابوذر خبر داد و گفت: به فضل الهی امسال علی رغم اینکه جشنواره رسانه ای ابوذر اولین سال برگزاری خود را رقم زد با استقبال خوب اصحاب رسانه استان مواجه شد و بیش از ۹۵ درصد رسانه‌های استان در این جشنواره شرکت کردند.

به گزارش رویداد ایساتیس؛ علی محمد پارساییان رئیس سازمان بسیج رسانه استان یزد ضمن تبریک هفته بسیج و قدردانی از مشارکت بسیار خوب اهالی رسانه این استان در اولین جشنواره استانی ابوذر گفت: به فضل الهی امسال علی رغم اینکه جشنواره رسانه ای ابوذر اولین سال برگزاری خود را رقم زد با استقبال خوب اصحاب رسانه استان مواجه شد و بیش از ۹۵درصد رسانه های استان در این جشنواره شرکت کردند.

پارسائیان همچنین  افزود: در این دوره از جشنواره ۱۷۵ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که پس از بررسی دقیق مسئولان برگزاری در مجموع ۶۸اثر به بخش داوری راه یافته است.

وی تصریح کرد: آثار منتخب در اختیار داوران جشنواره قرار گرفته که پس از داوری های موشکافانه نفرات برگزیده انتخاب خواهند شد.

مسئول برگزاری اولین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان یزد اظهار داشت: به دلیل اینکه آثار برگزیده به جشنواره ملی ارسال و در آنجا نیز آثار ارسالی از استان‌ها داوری می‌شود حساسیت داوری‌ها بسیار بالاست.

پارساییان در پایان ابراز داشت: مراسم اختتامیه این جشنواره در روز پنج شنبه ۴آذر ماه از ساعت ۱۸ الی ۲۰ در سالن شهید عباسپور برق منطقه ای با حضور عباس محمدیان رییس سازمان بسیج رسانه کشور، مسئولان استان، فرمانده سپاه الغدیر و جمعی از پیشکسوتان و اهالی رسانه استان برگزار و از نفرات اول تا سوم تجلیل خواهد شد.