کد خبر : 103409
تاریخ انتشار : دوشنبه 1 آذر 1400 - 15:27

نمایشگاه علم و فناوری نمایان‌گر پیشرف در دانشگاه‌ها و اقشار مختلف است – صبح ساباط

نمایشگاه علم و فناوری نمایان‌گر پیشرف در دانشگاه‌ها و اقشار مختلف است – صبح ساباط

فرمانده سپاه الغدیر یزد: نمایشگاه علم و فناوری نمایان‌گر این مسئله است که در دانشگاه‌ها و در بین اقشار مختلف شاهد پیشرفت‌های چشمگیر بوده‌ایم. به گزارش رویداد ایساتیس؛ سردار رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر یزد در مراسم افتتاحیه نمایشگاه علم و فناوری استان یزد که در حسینیه ثارالله برگزار شد با اشاره به ظرفیت های

فرمانده سپاه الغدیر یزد: نمایشگاه علم و فناوری نمایان‌گر این مسئله است که در دانشگاه‌ها و در بین اقشار مختلف شاهد پیشرفت‌های چشمگیر بوده‌ایم.

به گزارش رویداد ایساتیس؛ سردار رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر یزد در مراسم افتتاحیه نمایشگاه علم و فناوری استان یزد که در حسینیه ثارالله برگزار شد با اشاره به ظرفیت های علمی در استان یزد و سطح کشور گفت: در بحث بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی رهبر معظم انقلاب در خصوص علم و فناوری تاکیدات بسیار زیادی دارند و خواستار توجه ویژه به آن هستند.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه امروزه جوانان و مکتب دینی کشور این بستر را به وجود آورده که در حوزه علم و فناوری سرآمد جهان باشیم اضافه کرد: نمایشگاه علم و فناوری نمایان‌گر این مسئله است که در دانشگاه‌ها و در بین اقشار مختلف شاهد پیشرفت‌های چشمگیر بوده‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه با این همه ظرفیتی که در استان یزد وجود دارد می توانیم قدم های مثبتی را در جهت پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی برداریم، افزود: استفاده از این ظرفیت ها و بارور کردن آن مشروط به این است که باور داشته باشیم که ابتدا این توانایی را داریم و دوم اینکه بسیج به عنوان یک کمکار در حاکمیت، گفتمان جریان علم و فناوری را در استان جاری و ساری سازد.