کد خبر : 103359
تاریخ انتشار : جمعه 28 آبان 1400 - 16:57

رویدادهای فرهنگی؛ چراغ راه مسیر رشد هنرمندان جوان و گمنام

رویدادهای فرهنگی؛ چراغ راه مسیر رشد هنرمندان جوان و گمنام

مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد حمایت از رویدادهای فرهنگی را حائز اهمیت دانست و بیان کرد: رویدادهای فرهنگی نظیر سرسخن در حقیقت چراغ راه مسیر رشد هنرمندان جوان و گمنام است. به گزارش رویداد ایساتیس؛ احمد پهلوانیان در خصوص اولین جشنواره کشوری مجریان و گویندگان سرسخن که به میزبانی استان یزد در حال برگزاری

مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد حمایت از رویدادهای فرهنگی را حائز اهمیت دانست و بیان کرد: رویدادهای فرهنگی نظیر سرسخن در حقیقت چراغ راه مسیر رشد هنرمندان جوان و گمنام است.

به گزارش رویداد ایساتیس؛ احمد پهلوانیان در خصوص اولین جشنواره کشوری مجریان و گویندگان سرسخن که به میزبانی استان یزد در حال برگزاری است، اظهار کرد: نمایش و ارزیابی توانمندی‌های هنری و کشف استعدادهای جوان دو پیامد این چنین جشنواره‌ها در سطح استان و کشور است.

وی افزود: رویدادهای فرهنگی نظیر سرسخن در حقیقت چراغ راه مسیر رشد هنرمندان جوان و گمنام است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد در ادامه حمایت از رویدادهای فرهنگی را حائز اهمیت دانست و بیان کرد: موج آفرینی برای هنرمندان به نام و ایجاد انگیزه برای دیگر افراد جامعه از دیگر ویژگی‌های این چنین رویدادهای فرهنگی است.

پهلوانیان با اشاره به اهمیت وجود استعدادهای هنری مختلف در استان یزد تصریح کرد: در سال‌های اخیر جوانان با استعداد زیادی در زمینه‌های اجرای صحنه‌ای، رادیو و تلوزیونی در استان یزد شناسایی شدند که نیاز به برنامه‌ریزی و تقویت داشته‌های خود دارند.

وی با بیان این‌که در سال‌های گذشته شاهد مشارکت جوانان و هنرمندان یزدی در جشنواره‌های هنری خارج از استان بودیم که به واسطه توانمندی بالا صاحب رتبه‌های برتر نیز می شدند، تأکید کرد: به همین دلیل برگزاری جشنواره مجریان و گویندگان در استان یزد حائز اهمیت است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی و مهارتی در حاشیه این جشنواره را از جمله ویژگی‌های این رویداد فرهنگی دانست و بیان کرد: در این کارگاه ها تجارت خوبی بین جوانان جویای رشد منتقل می‌شود.