کد خبر : 102940
تاریخ انتشار : سه شنبه 11 آبان 1400 - 4:25

نگاه ما در تربیت دانش آموزان تربیت در صحنه عملیات است – صبح ساباط

نگاه ما در تربیت دانش آموزان تربیت در صحنه عملیات است – صبح ساباط

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد نگاه ما در تربیت دانش آموزان تربیت در صحنه عملیات است برای مثال برای برگزاری یادواره شهدا استفاده از ظرفیت خود دانش‌آموزان و درگیر کردن وی را مد نظر داریم. به گزارش رویداد ایساتیس؛ حسین میرشریف مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد در

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد نگاه ما در تربیت دانش آموزان تربیت در صحنه عملیات است برای مثال برای برگزاری یادواره شهدا استفاده از ظرفیت خود دانش‌آموزان و درگیر کردن وی را مد نظر داریم.

به گزارش رویداد ایساتیس؛ حسین میرشریف مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد در نشست خبری که به مناسبت چهل و دومین سالگرد تاسیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی با اشاره به تشکیل این اتحادیه به فرمان حضرت امام خمینی(ره) در ۱۳آبان ۱۳۵۸گفت: این اتحادیه یکی ازپایگاه های اعزام دانش آموزان به جبهه های حق علیه باطل بوده و نیمی از دانش آموزان شهید کشور عضو اتحادیه بودند.

وی در ادامه به تشریح برنامه های این اتحادیه پرداخت و گفت: دیدار دانش آموزان انجمن اسلامی با ائمه جمعه سراسر استان،برگزاری کرسی آزاد اندیشی با موضوع «آمریکا عامل پیشرفت یا مانع پیشرفت» در فضای مجازی، برگزاری نشست سیاسی با موضوع استکبار ستیزی و افول آمریکا، غبارروبی قبور شهدای دانش‌آموز در صبح روز پنج شنبه ۱۳آبان و حضور در نمازجمعه  از برنامه های تدارک دیده شده در این هفته است.

میرشریف؛ رونمایی از طرح تربیتی رسا (رشد ستارگان انجمنی) با نگاه تربیتی، اجرای جشنواره ایدنو با هدف حمایت از ایده های دانش آموزان، مربیان و معلمان برای دومین سال، برگزاری جشنواره رسانه ای رسانش با هدف حمایت از طرح های رسانه ای دانش آموزان در قالب های پادکست، کلیپ و …به صورت کشوری و معرفی برترین ها برای حضور کارگاه های تخصصی را از برنامه های این اتحادیه در سال جاری برشمرد.

مسئول دبیرخانه ملی شهدای آسمانی از ادامه روند سرگذشت پژوهی شهدای دانش آموزان خبر داد و گفت: دانش آموزان در قالب گروه های چهارنفره پرونده های شهدا را مورد پژوهش قرار می دهند و تلاش داریم تا پایان سال پرونده ۲۰۰شهبد دانش‌آموز یزدی دیگر را به تعداد پرونده های فعلی اضافه کنیم.

میرشریف با اشاره به برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموز استان با عنوان همکلاسی آسمانی گفت: این یادواره در اسفند ماه برگزار خواهد شد ضمن اینکه در دهه فجر نیز برنامه ای تحت عنوان هر مدرسه یک نمایشگاه برپا خواهد شد.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان در پایان نگاه مهارت محور را در اولویت برنامه های این اتحادیه دانست و ابراز داشت: نگاه ما در تربیت دانش آموزان تربیت در صحنه عملیات است برای مثال برای برگزاری یادواره شهدا استفاده از ظرفیت خود دانش‌آموزان و درگیر کردن وی را مد نظر داریم البته تفاهم نامه هابی با فنی و حرفه ای و جهاد دانشگاهی نیز در زمینه ارتقا مهارتی دانش آموزان منعقد کردیم

 

  • نویسنده : []