کد خبر : 102934
تاریخ انتشار : دوشنبه 10 آبان 1400 - 18:24

اراضی متعلق به بنیاد مسکن مروست خلع ید شد – صبح ساباط

اراضی متعلق به بنیاد مسکن مروست خلع ید شد – صبح ساباط

رئیس حوزه قضایی مروست از اجرای حکم خلع ید میزان وسیعی از اراضی متعلق به بنیاد مسکن در بخش ایثار خبر داد. به گزارش رویداد ایساتیس؛ احمد زحمتکش در این رابطه بیان داشت: در راستای صیانت از حقوق عامه میزان قابل توجهی از اراضی بنیاد مسکن در ایثار از توابع مروست رفع تصرف و به

رئیس حوزه قضایی مروست از اجرای حکم خلع ید میزان وسیعی از اراضی متعلق به بنیاد مسکن در بخش ایثار خبر داد.

به گزارش رویداد ایساتیس؛ احمد زحمتکش در این رابطه بیان داشت: در راستای صیانت از حقوق عامه میزان قابل توجهی از اراضی بنیاد مسکن در ایثار از توابع مروست رفع تصرف و به منظور رفع نیاز افراد واجدالشرایط جهت ساخت و ساز مسکن در آینده ای نزدیک این اراضی به آنها واگذار می شود.

این مقام مسئول در رابطه با زمین خواری اظهار داشت: دستگاه قضا با متصرفین به حقوق عامه مخصوصاً مسئله زمین خواری به صورت قاطع و جدی برخورد خواهد کرد.

وی تصریح کرد: با تعامل و همکاری دستگاه های ذی ربط با دستگاه قضا و همچنین گزارش به موقع مردمی می توان شاهد کاهش قابل توجه میزان تصرفات به اراضی ملی باشیم.

زحمتکش همکاری مجموعه فرماندهی انتظامی بخش ایثار را قابل تقدیر دانست و عنوان کرد: اجرای رای

قطعی و رفع تصرف از اراضی بنیاد مسکن مرهون زحمات بی بدیل مجموعه فرماندهی این بخش می باشد.

لازم به ذکر است شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تعرض و تصرف به اراضی بنیاد مسکن به مراجع قضایی گزارش و یا با شماره ۳۲۵۷۰۸۰۰-۰۳۵ بنیاد مسکن شهرستان خاتم تماس حاصل نمایند.